Wróć do listy wydarzeń  

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Gry w Kapsle – Kapsel Cross – Już 2. marca w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

usiadzwygodnie@gmail.com 26 lutego 2019 0
- Sulęcin, ul. Moniuszki 1 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zapraszamy na IV Mistrzostwa Świata w Kapsel Crossie
2.03.2019 r.

Kapsel Cross to zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu. Przystosowaliśmy rozgrywki znane z dzieciństwa do warunków i rzeczywistości klubowej nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją.

Rozgrywkom – pierwotnie przeprowadzanym w sulęcińskim Klubie u Bulka dodaliśmy w zeszłym roku bardziej widowiskową oprawę, rozbudowaliśmy tor na którym przeprowadzane są zawody, które od zeszłej edycji zyskaly międzynarodowy charakter

Rywalizacja, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja.

Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, a do jego uformowania wykorzystamy między innymi ok 5 ton ziemi.

Tegoroczną edycję przeprowadzimy w dwóch kategoriach wiekowych – dla dzieci do 15 roku życia, oraz w kategorii OPEN – od 15 roku życia.

Całą imprezę zakończy after-party i koncert na scenie Klubu u Bulka, którego gwiazdą będzie Sidney Polak – na co dzień perkusista zespołu T.Love, który w swojej solowej twórczości nie stroni od poruszania się na granicy gatunków reggae, hip-hop, folk, rock, R&B, grime, oraz dubstep.

Podczas zeszłorocznej edycji rywalizowało 15 zawodników, którzy przyznali po zawodach, że przygotowana trasa była bardzo interesująca, ale także piekielnie trudna. Nauczeni doświadczeniem w konstruowaniu tego typu tras możemy zagwarantować także niezwykłą zabawę i emocje podczas tegorcznej edycji.

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, oprócz zawodów głównych, zawodów w kategorii do 15 rok życia oraz afterparty na publiczność będzie także czekać tor typu „sandbox” dla dzieci, gdzie nie tylko będą mogły poznawać tajniki gry w kapsle, ale także pobawić się w piasku i samemu konstruować tory i przeszkody oraz „retro-kącik’ ze starszymi komputerami i konsolami oraz z tymi odrobinkę nowszymi.

Turniej dla dzieci do 15 roku życia jest bezpłatny, w kategorii OPEN obowiązuje wpisowe w wysokości 25 zł. W obu kategoriach na zawodników czekają pamiątkowe medale oraz dyplomy i statuetki dla najlepszych. Dla zwycięzców kategorii OPEN dodatkowo atrakcjyne nagrody, dodatkowo – wszyscy zawodnicy kategorii OPEN mają zapewniony bezpłatny wstęp na Afterparty – czyli wieczorny koncert Sidneya Polaka w Klubie u Bulka.

Zgloszenia przyjmowane są w Sulęcińskim Ośrodku Kultury
Marek Dębowski – pon-pt. 8.00-16.00 lub mailowo: fotosoksulecin@gmail.com

Pełna dokumentacja do pobrania: www.soksulecin.pl

Tagi

Brak tagów

Komentarze