Wróć do listy wydarzeń  

Joga w relaksacyjnych dźwiękach

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Amfiteatr i jego otoczenie - Kostrzyn nad Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

21 czerwca to Międzynarodowy Dzień Jogi. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych o godz. 17.30 w okolice Amfiteatru, gdzie odbędzie się seans jogi połączony z muzyką relaksacyjną.
????‍♀️ Zajęcia jogi poprowadzi – MAJA POWALSKA
???? Muzyka relaksacyjna – DAGMARA KORONA

Wstęp wolny, prosimy o zabranie mat do ćwiczeń.

➡️ Po sesji jogi w plenerze położyć się trawie pod drzewami, słuchając relaksacyjnej muzyki, to niezwykłe doświadczenie. Całkowite odprężenie przynoszą naturalne brzmienia instrumentów etnicznych oraz jedyny w swoim rodzaju śpiew intuicyjny. Po zmęczeniu ćwiczeniem jogi, będzie można zanurzyć się w dźwiękach oryginalnych instrumentów. Długo wybrzmiewające, kojące dźwięki mis i dzwonków niosą ze sobą spokój i wyciszenie myśli i emocji, a mocniejsze brzmienia afrykańskiego bębna djembe dodają energii.
Równie ważnym elementem koncertu sa piękne mantry, śpiewane najczęściej w sanskrycie czyli prastarym, przepięknym, staroindyjskim języku z towarzyszeniem gitary, shruti boxu czy tank druma.
Koncert prowadzi Dagmara Korona, mieszkająca w Berlinie certyfikowana muzykoterapeutka, wokalistka od wielu lat związana z nurtem polskiej poetyckiej piosenki tzw. Krainy łagodności, poszukująca nowej formy pracy z muzyką i intuicją, zafascynowana muzykoterapią.

Tagi

Brak tagów

Komentarze