Wróć do listy wydarzeń  

Klub u Bulka zaprasza na koncert zespołu GA-GA ZIELONE ŻABKI

usiadzwygodnie@gmail.com 9 października 2019 0
- Sulęcin, ul. Moniuszki 1 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Klub u Bulka zaprasza na koncert zespołu GA-GA ZIELONE ŻABKI.
18.10.2019 r., Godz. 20:00
Bilety: 25/35 zł
Uwaga: Bilety można rezerwować SMSem (tel. 509 996 390) lub przez maila gagazz.kontakt@gmail.com w cenie przedsprzedaży do środy 16.10. Odbiór biletów kupionych w przedsprzedaży na bramce w dniu koncertu.

Ga-Ga Zielne Żabki na punkowej trasie! Na koncertach usłyszycie sporo oldskulowych utworów – w związku z reedycją po 25 latach debiutanckiej płyty Ga-Ga zagra Rebelię! W 2018 roku minęło 30 lat od wygranej Zielonych Żabek w Jarocinie, z tej racji będzie sporo utworów z tamtego okresu. Nie zabraknie również nowości, ekipa pilnie pracuje nad nową płytą, a na koncercie w Sulęcinie usłyszycie kilka najnowszych, jeszcze niepublikowanych utworów ! Prośba do Was, zapraszajcie znajomych na wydarzenie, udostępniajcie u siebie, niech wieść się niesie.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od 2005 roku, razem z ze swoimi kolegami z Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.
Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Tagi

Brak tagów

Komentarze