Wróć do listy wydarzeń  

Koncert muzyki włoskiej
ITALIANO VERO

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Klub Kiwanis Zielona Góra ADSUM oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert muzyki włoskiej ITALIANO VERO w wykonaniu Trio Boffelli. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na stypendium artystyczne im. Agaty Buchalik-Drzyzgi dla utalentowanej młodzieży z Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze.

Oprócz znanych i lubianych melodii takich jak: Volare, Felicita, Un Italiano vero, zespół zaprezentuje najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo, które zdobyły serca Włochów. Repertuar będzie zaskakiwał słuchaczy: od melancholijnych pieśni neapolitańskich, po energiczne, żywe i wesołe rytmy (Dimmi quando, Mambo italiano).
Podczas koncertu zespół przybliży także polskiej publiczności naturę prawdziwego Włocha. Nie zabraknie więc opowieści i anegdot o Włochach i ich obyczajach podpatrzonych okiem Polki (solistki zespołu), wchodzącej jako żona w prawdziwą włoską rodzinę…

Trio Boffelli to zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce. W Polsce usłyszymy ich po raz pierwszy, ale z powodzeniem koncertowali już w klubach i na estradach we Włoszech, Francji i Hiszpanii. Zaraz po trasie polskiej artyści wyjeżdżają na koncerty do San Remo.
Przed zielonogórską publicznością wystąpią: Maja Boffelli – vocal, ukulele, prowadzenie, Diego Boffelli – vocal, gitara, perkusja oraz Alberto Boffelli – kontrabas.

 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia:
– ABILET, ul. Zamkowa 7/4a
– MUZ-ART, al. Niepodległości 12
– online: www.abilet.pl
– w kasie ZOK na pół godziny przed koncertem
– zamówienia i informacje – tel. 603 759 959, 609 801 928
lub przez Facebook.

Tagi

Brak tagów

Komentarze