Wróć do listy wydarzeń  

Koncert Perfect w 37. rocznicę Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury - Gorzów Wielkopolski, Park Siemiradzkiego / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

W 37. rocznicę Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury wystąpi zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. 1 września równo o 20:00 na deskach Amfiteatru pojawi się Perfect. „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Niewiele ci mogę dać”, „Autobiografia” to przeboje, które zna każdy.

Zapraszamy na niesamowitą rockową ucztę.
Widzimy się w Amfiteatrze MCK!

Wejście bezpłatne – za okazaniem wejściówki.

W poniedziałek (12 sierpnia) od godziny 12:30 na Starym Rynku, po konferencji prasowej poświęconej 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych, rozpocznie się dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

Ilość wejściówek jest ograniczona; będą dystrybuowane aż do wyczerpania. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie. Bezpłatne wejściówki obowiązują także dzieci, niezależnie od wieku.

Od wtorku (13 sierpnia), w dni robocze (od poniedziałku do piątku), od godziny 9:00 do 15:00, wejściówki można odebrać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (ulica Drzymały 26).

Wejściówki na koncert będą też rozdawane we wtorki od godziny 14:00, przy okazji akcji prowadzonej przez Wydział Promocji i Informacji UM „Pocztówka z Gorzowa”. 13 sierpnia będzie to w Parku Róż, 20 sierpnia przed wejściem do Nova Park, 23 sierpnia przed wejściem do Galerii Askana, a 27 sierpnia obok Studni Czarownic.

Tagi

Brak tagów

Komentarze