Wróć do listy wydarzeń  

KRÓL- live w ,,Kręgielni”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
KCK ,,Kręgielnia" ul. Fabryczna 5 - Kostrzyn nad Odrą, ul.Fabryczna 5 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

4 września o godz. 20.00 w KCK ,,Kręgielnia” odbędzie się zaplanowany początkowo na kwiecień koncert KRÓLA.
Mamy nadzieję, że tym razem się uda. Spotkamy się w warunkach ograniczeń, w mniejszej ilości na widowni i koniecznie w maseczkach ‼️ (warunek bezwzględny wejścia na koncert)

➡️ Zostało dosłownie kilka (sześć biletów) dostępnych na www.kupbilecik.pl

Tym samym zamierzamy wrócić do kameralnych, siłą rzeczy, koncertów Strefy Dobrej Muzyki – cyklu wspieranego przez Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

???? Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.
Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR .
W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018)
Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka.
Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania” Król otrzymał Paszport POLITYKI. Został także nominowany w aż czterech kategoriach (Autor roku, Kompozytor roku, Utwór roku, Album roku) w tegorocznej edycji FRYDERYK 2020.
Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka.

Tagi

Brak tagów

Komentarze