Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Krakowiak

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Przed nami piąty – ostatni kurs z grupy tańców narodowych, w którym przedstawimy krakowiaka i strój Krakowiaków Zachodnich.

 

Od kursu dzieli nas tylko kilka dni – czas zatem zerknąć na zajawkę i zobaczyć przygotowania tancerzy z Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca!

Mijany, dreptany, ścigany – mowa o krakowiaku, naszym narodowym tańcu. Zapraszamy do obejrzenia kursu i wspólnej zabawy.

 

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? A może chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat krakowiaka polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-krakowiak”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:
Skrypt – kurs 5 – Krakowiak
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

 

 

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze