Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Mazur

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Poznaj tradycje narodowe, naucz tańczyć się podstawowych kroków mazura i zdobądź certyfikat bez wychodzenia z domu!

 

Kręci Cię folklor? A może na dobre uległeś już jego magii? Jesteś ciekawy co dla Ciebie przygotowaliśmy? Koniecznie zobacz zajawkę drugiego kursu!

 

Po dostojnym polonezie czas na kurs mazura! Zapraszamy do udziału i życzymy dobrej zabawy!

Znacie odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? A może chcecie podzielić się swoimi wrażeniami po przebytym kursie? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach! A wszystkim tym, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat mazura polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem– etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Kto uważnie uczestniczył w kursie z pewnością zauważył pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-mazur”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.

 


Do pobrania:
Skrypt – kurs 2 – Mazur
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

 

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze