Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Polonez

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”, który rozpocznie dostojny polonez!

Daj się przenieść do magnackich dworów, pałaców i sali balowych!

 

Nie możesz już się doczekać? RCAK uchyla rąbka tajemnicy i zdradza kulisy 1 kursu e-learningowego z cyklu „Kultura ludowa w sieci”.

 

Podobnie jak wielkie bale, czy bliskie każdemu maturzyście studniówki, cykl kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci” rozpoczyna polonez!

Zapraszamy do udziału i życzymy dobrej zabawy!

Znacie odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? A może chcecie podzielić się swoimi wrażeniami po pierwszym kursie? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach! A wszystkim tym, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat poloneza polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Kto uważnie uczestniczył w kursie z pewnością zauważył pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać należy przesłać słowa-klucze mailem na adres kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-polonez”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.

 


Do pobrania:

Skrypt – kurs 1 – Polonez
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

 

Tagi

klwskultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze