Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region dolnośląski

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”. Przed nami wizyta na Dolnym Śląsku – mozaice kultur, religii i tradycji!

__________________________________________________________________________________

Tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego kursu e-learningowego. Czas na zajawkę, dzięki której możesz podejrzeć nasze przygotowania!


Przenikanie się kultur to gwarancja folklorystycznego bogactwa! Przekonasz się o tym uczestnicząc w piętnastym kursie e-learningowym z cyklu „Kultura ludowa w sieci” – zapraszamy!

 

Jeśli znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę lub chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat kursu o Regionie Dolnośląskim – zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Dolnego Śląska polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-Region Dolnośląski”). UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny;

lub

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 15– Region Dolnośląski
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze