Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region górnośląski

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Tym razem wybierzemy się do prawdziwej kopalni folkloru – zapraszamy na Górny Śląsk!


Czas założyć mazelonkę i fartuch, narzucić bruszlek i wpuścić nogawki jelonek w wysokie buty. Zobaczcie jak przygotowywaliśmy się do czternastego kursu e-learningowego!


Kto czeka na instruktaż kolejnych tańców lodowych? Przed nami diobołek, żartobliwy grozik i skoczna koziorajka. Zapraszamy do udziału w kursie!

 

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Górnośląskiego polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-Region Górnośląski”). UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny;

lub

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:
Skrypt – kurs 14– Region górnośląski
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze