Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region Kurpi Zielonych

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Po kursach tańców narodowych zaczęliśmy podróż po poszczególnych zakątkach Polski. Już niebawem zabierzemy Państwa do Regionu Kurpi Zielonych – krainy bartników i słodkiego miodu!


Kto jest gotowy na kolejny kurs e-learningowy z cyklu „Kultura ludowa w sieci”? Przed nami Region Kurpi Zielonych – zapraszamy na zajawkę!


Czas na fafura, oleandra i starą babę, czyli tańce charakterystyczne dla Regionu Kurpi Zielonych! Oglądaj, ćwicz i pamiętaj wysłać słowa klucze, by zdobyć certyfikat!

Chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami po obejrzeniu kursu? A może byłeś kiedyś na terenach Kurpi Zielonych i polecisz innym ciekawe miejsca do zwiedzenia? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Kurpi Zielonych polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-region kurpi zielonych”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:
Skrypt – kurs 7 – Region Kurpi Zielonych
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze