Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region Lachów Sądeckich

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Tym razem wybierzemy się w wirtualną podróż do Regionu Lachów Sądeckich, gdzie poznamy folklor i tradycje z nim związane. Dobra zabawa gwarantowana!


Wirowe tańce, pięknie wyszywane stroje i ciekawa historia – tego możesz spodziewać się po najbliższym kursie. Zanim jednak zaprosimy wszystkich uczestników do wspólnego treningu, zapraszamy do obejrzenia zajawki. Zobacz jak przygotowywaliśmy się do kursu na temat Regionu Lachów Sądeckich!


 

Błękicie, półcioski i srosy… Brzmi tajemniczo? Już za chwilę wszystko nabierze sensu – weź udział w kursie e-learningowym i poznaj folklor Regionu Lachów Sądeckich.

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Lachów Sądeckich polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-Region Lachów Sądeckich”). UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny.

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 11 – Region Lachów Sądeckich

Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze