Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region lubelski

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Kto jest gotowy na kurs z Regionem Lubelskim w roli głównej? Przed nami prawdziwa uczta dla miłośników folkloru – garść informacji historycznych, prezentacja stroju krzczonowskiego oraz nauka trzech tańców ludowych.


Już niebawem oddamy w Twoje ręce kurs Region Lubelski – tańce i strój krzczonowski. Jesteś ciekawy jak tym razem wyglądały nasze przygotowania? Zerknij na zajawkę kursu!


Czas na jeszcze jedną wakacyjną podróż z RCAKiem! Tym razem zabierzemy Cię do Regionu Lubelskiego. Trzy, dwa, jeden… zaczynamy – daj się uwieść magii folkloru!

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? A może byłeś na Lubelszczyźnie i chcesz się podzielić wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Lubelskiego polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem –etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-region lubelski”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 9 – Region Lubelski
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

 

Tagi

certyfikatelearningFOLKLORkultura ludowa w siecikulturaludowakulturaludowawsiecikulturawsiecikursykursyelearningoweRCAKregionalne centrum animacji kulturyregionlubelskirelakstaniectaniecludowywspolnazabawa

Komentarze