Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Ziemia Lubuska – Region Kozła

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Witamy w naszej rodzimej krainie: Ziemi Lubuskiej – Regionie Kozła!


Po raz ostatni w ramach cyklu „Kultura ludowa w sieci” uchylamy rąbka tajemnicy nadchodzącego kursu. Wielki finał cyklu przed nami – zobaczcie jak się do niego przygotowywaliśmy!


Treść dodana w dniu publikacji kursu (13.10.2020 godz. 12.00)

Ciekawi Cię dlaczego część Ziemi Lubuskiej nazywamy Regionem Kozła? Już za chwilę dowiesz się co kryje się pod tą nazwą – zapraszamy do udziału w finałowym kursie z cyklu „Kultura ludowa w sieci”.

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? Napisz w komentarzu! Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji poniżej! Twoje sugestie będą dla nas cennym źródłem wiedzy i inspiracji, które chcielibyśmy wykorzystać w przyszłości, tworząc kolejne projekty promujące folklor i kulturę ludową. Natomiast wszystkim tym, którzy mają ochotę pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Ziemi Lubuskiej – Regionu Kozła polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-Ziemia Lubuska – Region Kozła”). UWAGA! Wysyłając słowa-klucze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny;

lub

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 16 – Ziemia Lubuska – Region Kozła
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze