Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region opoczyński

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Trwa wirtualna podróż po ciekawych zakątkach Polski. Przed nami wizyta w Regionie Opoczyńskim, który charakteryzuje kolor, rozmach i pracowitość!


Do premiery kursu e-learningowego poświęconego Regionowi Opoczyńskiemu pozostało tylko kilka dni! W oczekiwaniu na doskonałą zabawę w folkowym stylu zachęcamy do obejrzenia zajawki kursu.

 


Witaj na półmetku cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”! W ósmym kursie zabierzemy Cię w wirtualną podróż do Regionu Opoczyńskiego. Przed Tobą krótka lekcja historii, prezentacja barwnego stroju i nauka tańców ludowych. Gotowy? Zaczynamy!

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? A może chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Opoczyńskiego polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie, z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go zdobyć, należy przesłać słowa-klucze:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-region opoczyński”).

UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu (w przypadku uczestnika nieletniego formularz wypełnia opiekun prawny) lub za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 (formularz uczestnika) i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego)

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 8 – Region Opoczyński
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

 

 

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze