Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region rzeszowski

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Chcesz poznać krótką historię Regionu Rzeszowskiego, barwne stroje i charakterystyczne tańce? Dołącz do nas 1 września i weź udział w kursie!


Dynamika, żywiołowość i fantazja – tego możesz spodziewać się po tańcach charakterystycznych dla Regionu Rzeszowskiego. Już niebawem pokażemy ich podstawowe kroki, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zajawki kursu.


Zmień galowe wdzianko na stój ćwiczebny i dołącz do kursantów z całej Polski! Dziś przedstawiamy kurs, dzięki któremu poznasz folklor Rzeszowszczyzny – zaczynamy!

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Rzeszowskiego polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-region rzeszowski”). UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny.

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7  i/lub  https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:

Skrypt – kurs 10 – Region Rzeszowski
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

Brak tagów

Komentarze