Wróć do listy wydarzeń  

Kultura ludowa w sieci – Region żywiecki

m.madry@rcak.pl 0
Regionalne Centrum Animacji Kultury - Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”.

Czas na wirtualną podróż do Żywiecczyzny, gdzie prym wiodą górale i ich barwny folklor!


Przed nami nauka trzech tańców ludowych, garść informacji o historii Regionu Żywieckiego i prezentacja pięknych strojów! Przekonasz się o tym oglądając zajawkę kursu – zapraszamy!


Trzynasty kurs nie ma nic wspólnego z pechową trzynastką! Wyrusz z nami na południe Polski i poznaj folklor górali żywieckich.

Znasz odpowiedź na zadaną podczas kursu zagadkę? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach poniżej! Natomiast wszystkim tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat folkloru Regionu Żywieckiego polecamy skrypt przygotowany przez zespół Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy współpracy z ekspertem – etnografem dr hab. Ewą Kocój, prof. UJ.

Jeśli uważnie uczestniczyłeś w kursie z pewnością zauważyłeś pojawiające się słowa-klucze, których znajomość uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Aby go otrzymać, należy przesłać słowa-klucze. Opcje wysyłki słów-kluczy:

– mailem na adres: kulturaludowawsieci@rcak.pl (tytułując wiadomość „Kultura ludowa w sieci-Region Żywiecki”). UWAGA! Wysyłając słowa-kulcze należy załączyć skan lub zdjęcie wypełnionego formularza umożliwiającego wydanie certyfikatu; w przypadku uczestnika nieletniego, formularz wypełnia opiekun prawny.

– za pomocą formularza w formie elektronicznej, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/Rb2zLkUZ5nAqMVkm7 i/lub https://forms.gle/mT6T3kdkD7i3awba8 (formularz uczestnika nieletniego).

Certyfikaty zostaną przygotowane i rozesłane w formie elektronicznej na wskazany w formularzu adres mailowy. Oryginały będą możliwe do odebrania w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, po ustaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii.


Do pobrania:
Skrypt – kurs 13 – Region Żywiecki
Formularz
Formularz uczestnika nieletniego

Tagi

kultura ludowa w siecikursyRCAKregionalne centrum animacji kultury

Komentarze