Wróć do listy wydarzeń  

LABirynt

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zapraszamy niemowlęta, nawet te kilkumiesięczne, do niezwykłego, teatralnego doświadczania świata. LABirynt to interaktywna instalacja dla dzieci do trzeciego roku życia, która łączy w sobie teatr, taniec współczesny, architekturę tekstylną, nowe media i świetną zabawę. Wybierzcie się ze swoimi dziećmi w tę zachwycającą i kreatywną podróż. Wejdźcie w labirynt doświadczeń zmysłowych, poruszcie ciałem, umysłem, wyobraźnią.

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 49 - Nowa Sól / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

LABirynt to interaktywna instalacja dla dzieci do trzeciego roku życia, która łączy w sobie teatr, taniec współczesny, architekturę tekstylną, nowe media i świetną zabawę. Nie ma tu tradycyjnie opowiadanej historii, co nie przeszkadza niezwykle twórczo i odkrywczo budować przedstawienie, w którym najważniejsze jest spotkanie z publicznością i wspólnie przeżyta przygoda. To teatr bardzo doznaniowy, w którym działają kolory, kształty, dźwięki, a nawet zapachy i smaki. Teatr dla najmłodszych to spotkanie w bezpiecznej i intymnej atmosferze. To również niepowtarzalna okazja dla rodziców, by przyjrzeć się swojemu dziecku w zupełnie nowej sytuacji oraz pogłębić z nim relację.

Ilość miejsc ograniczona.

Na scenę (miejsce interaktywnego spektaklu) wchodzimy bez obuwia.

Koncepcja, reżyseria, choreografia: Alicja Morawska Rubczak

Muzyka: Wojciech Morawski

_________________________________

   bilety: 10 zł

Pokaz spektaklu odbywa się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tagi

Brak tagów

Komentarze