Wróć do listy wydarzeń  

Laboratorium Rejs w Kostrzynie

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
KCK ,,Kręgielnia" ul. Fabryczna 5 - Kostrzyn nad Odrą, ul. Fabryczna 5 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Od 30 czerwca do 5 lipca gościć będziemy w Kostrzynie nad Odrą LABORATORIUM REJS, projekt edukacyjny organizowany przez stowarzyszenie Kod Krowa, a współorganizatorem jest KCK.

Miejsce działalności warsztatowej i projekcje filmowe – Kino za Rogiem (KCK ,,Kręgielnia)

➡️To już 7 edycja tego filmowego wydarzenia.

➡️Zapraszamy na warsztaty z filmu dokumentalnego wszystkich powyżej 12 roku życia. Gwarantujemy 5-dniową niezapomnianą filmową przygodę, o czym wiedzą wszyscy, którzy brali udział w poprzednich edycjach.????

➡️Wieczorami zapraszamy do Kina za Rogiem na Kino Rzeczne.
W tym roku będzie to wyjątkowa uczta dla dokumentalnych kinomanów.
➡️Wstęp wolny.
➡️Obowiązują zapisy.

Zapraszamy wszystkich powyżej 12 roku życia na 5-dniową filmową przygodę.

Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem doświadczonych instruktorów będą mieli okazję stworzyć swoje własne filmy dokumentalne.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt.

Jak się zapisać? 🙂

>> wypełniając formularz na stronie >> http://laboratorium-rejs.pl/warsztaty/
>> lub telefonicznie 883 997 939.

Jeżeli masz chęci, zapał i głowę otwartą na nowe doświadczenia, czekamy właśnie na Ciebie!

Dodatkowo wieczorami w Kinie nad Rzeką, które stacjonować będzie w kostrzyńskim Kinie za Rogiem przy ul. Fabrycznej 5 odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, podczas których zaprezentujemy polskie oraz światowe kino dokumentalne.

Szczegółowy program pokazów na www.laboratorium-rejs.pl w zakładce KINO NAD RZEKĄ.

Mamy również propozycję dla najmłodszych załogantów!

Gorąco zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat w dniach 2-5.07. w godzinach 11:30-13:30 na cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych, które odbędą się w budynku Biblioteki przy ul. Dworcowej 7.
Podczas warsztatów oprócz podążania za głosem dziecka, który jest w każdym z nas, zanurzymy się w świat wyobraźni i otworzymy przestrzeń na indywidualne wyrażanie siebie. W programie performatywne czytanie, zabawy plastyczne, spacer w naturze oraz wspólne improwizacje na instrumentach. Warsztaty poprowadzi Maja Okamgnienie, kognitywistyka, performerka, instruktorka warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży; w swoich działaniach inspiruje się ideą swobodnej zabawy zaczerpniętą od André i Arno Sternów, Porozumieniem bez Przemocy, praktyką mindfullness i swoim wewnętrznym głosem dziecka.
Zapisy mailowo na majaokamgnienie@gmail.com lub telefonicznie 602 412 999.

// Projekt Laboratorium Rejs jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Partnerem lokalnym projektu jest Kostrzyńskie Centrum Kultury.

Tagi

Brak tagów

Komentarze