Wróć do listy wydarzeń  

LECH DYBLIK-recital słowno-muzyczny

gokpodmorwa 0
sala widowiskowa GOK - Lubniewice / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach zaprasza na recital Lecha Dyblika pt: „Liczy się tylko miłość”, który odbędzie się w sali widowiskowej GOK o godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł. w przedsprzedaży i 30 zł. w dniu koncertu do nabycia w biurze GOK-tel. 95 755 76 39.Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Lech Dyblik urodził się 30 sierpnia 1956 roku w Złocieńcu.
Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie na wydziale aktorskim. Ukończył ją w 1981 roku a dyplom uzyskał dwa lata później. W listopadzie tego samego roku zadebiutował na deskach warszawskiego Teatru Narodowego. Występował tam do 1987 roku.
Na wielkim ekranie po raz pierwszy pojawił się w 1982 roku w filmie fabularnym „Noc poślubna w biały dzień” w reżyserii Jerzego Gruzy.
Sympatię widzów zyskał m.in. dzięki wyrazistym kreacjom głównie drugoplanowym w takich filmach jak: „Kroll”, „Ogniem i mieczem”, „Człowiek wózków”, „Wtorek”, „Zemsta” i „Wesele”, czy też w serialach „Boża podszewka”, „Sukces” i „Wiedźmin”.
Jego drugą pasją jest śpiewanie i granie na gitarze. W 2011 roku wydał płytę pt. „Bandycka dusza”, a w 2012 wydał płytę „Dwa brzegi”.

Tagi

koncertKULTURALUBNIEWICEMUZYKArecital

Komentarze