Wróć do listy wydarzeń  

Letnia Pozytyvka

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury - Gorzów Wlkp., ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego) / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Kto powiedział, że lato w mieście musi być nudne? Letnia Pozytyvka to cykl muzycznych wydarzeń na scenie gorzowskiego Amfiteatru. 

Razem z Wami chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń do obcowania z muzyką elektroniczną na świeżym powietrzu. Podczas spotkań prowadzone będą warsztaty z produkcji muzyki i mixowania płyt winylowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zaproszeni goście oraz lokalni artyści. Nie zabraknie przede wszystkim ciekawego elektronicznego grania a wszystko to w luźnej przyjacielskiej atmosferze.

Zapewnimy także czas do zaprezentowania swoich umiejętności początkującym dj’om i producentom – zainteresowanych prosimy o kontakt z POZYTYV Crew [PCrew.pl] na Facebooku.

Do Waszej dyspozycji oddajemy cały Amfiteatr z potężnym nagłośnieniem i wygodnymi leżakami do odpowiedniego relaksu. Zabierajcie ze sobą wszystko co umili Wam spędzenie czasu i co najważniejsze nie zapomnijcie o pozytywnym nastawieniu.

Na deser po każdym spotkaniu zapraszamy na afterparty do klubu MagnetOffOn, gdzie Pozytyvkę rozkręcimy już do czerwoności.

Terminy:
14.07 – warsztaty mixowania płyt winylowych
04.08 – Hello Techno Zielona Góra / warsztaty mixowania płyt winylowych
18.08 – Local Power / Open Deck
08.09 – SZLOK Kostrzyn / warsztaty produkcji muzycznej

godz. 18, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego)

Afterparty: 
MagnetOffOn od 00:00

Organizatorzy:
POZYTYV Crew [PCrew.pl]
MCK Gorzow

Współpraca:
MagnetOffOn

Tagi

Brak tagów

Komentarze