Wróć do listy wydarzeń  

Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK zaprasza na koncert Roberta Jaworskiego.

usiadzwygodnie@gmail.com 0
- Sulęcin, ul. Moniuszki 1 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Rekonstrukcja / destrukcja, czyli Robert Jaworski solo

Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK zaprasza na koncert Roberta Jaworskiego.
13.08.2020 r.
Kort tenisowy za SOK – (Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK), ul. Moniuszki 1.
Godz. 19:00
Wstęp wolny!

Letnia Scena Muzyczna to cykl wydarzeń plenerowych przygotowanych dla Państwa dzięki współpracy z Piekarnią i Cukiernią LEKS – dziękujemy!

BIO:
Robert Jaworski – na co dzień frontmen zespołu Żywiołak, Loopus Duo,Delira&Kompany. Muzyk eksperymentalny i eksplorator polskiej kultury. Znany ze swoich fascynacji muzyką dawną i z bardzo groteskowego podejścia do tworzenia.

Jego solowa odsłona „rekonstrukcja / destrukcja” zapoczątkowała cykl solowych występów, na których muzyk skupiać się będzie na wybranym instrumencie lub instrumentach dawnych.
Tym razem zobaczymy go grającego na lutni barokowej.

W mniejszym lub większym stopniu m.in. ten instrument przemycił Jaworski do soundtracku gry komputerowej Wiedźmin III, zaproszony przez głównego kompozytora muzyki Marcina Przybyłowicza. Z innych mniej i bardziej ważnych kooperacji ma na swoim koncie Jaworski współpracę z Kapelą ze wsi Warszawa, Czesławem Mozilem przy okazji projektu Loopus Duo, czy
Adamem O.S T.R Ostrowskim przy okazji produkcji muzyki do gry
komputerowej World of Tanks.

Swój kolejny już autorski model instrumentu traktuje sam jako
niekończącą się inspirację. Inspirację do muzyki współczesnej oraz stylizowanej na smak muzyki dawnej, w ambientowo onirycznej przestrzeni dźwiękowej. Nie stroniąc od szerokiej palety środków wyrazu artystycznego sam mocno utożsamia się z… punkiem.

***

Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/

Tagi

Brak tagów

Komentarze