Wróć do listy wydarzeń  

Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

17 marca w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Ogółem w przesłuchaniach konkursowych uczestniczyło 44 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu gorzowskiego.

Rada Artystyczna konkursu w składzie: Tomasz Siemiński, Anna Żytkowiak i Włodzimierz Szypuła wybrała laureatów, którzy otrzymali naminacje do finału Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach 13 – 14 maja w Sulechowie.
Laureaci i wyróżnieni w konkursie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp.

poniżej lista oraz fotografie laureatów i wyróżnionych ….

Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

17 marca w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Ogółem w przesłuchaniach konkursowych uczestniczyło 44 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu gorzowskiego.

Rada Artystyczna konkursu w składzie: Tomasz Siemiński, Anna Żytkowiak i Włodzimierz Szypuła wybrała laureatów, którzy otrzymali naminacje do finału Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach 13 – 14 maja w Sulechowie.
Laureaci i wyróżnieni w konkursie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp.

poniżej lista oraz fotografie laureatów i wyróżnionych ….

W kategorii klas I – III szkół podstawowych nominację otrzymali:

– Karolina PLUST – SP Jenin
– Malwina SYTEK – SP 2 Kostrzyn nad Odrą
– Karolina RACZKOWSKA – SP 2 Kostrzyn nad Odrą

wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Adrianna ZAWADZKA – SP Lubiszyn,
Agnieszka JÓZEFCZYN – SP Witnica,
Wiktoria LAUER – SP Jenin,
Mateusz STROBIŃ – SP Jeniniec

 

laureaci i wyróżnieni w kategorii klas I – III

 

W kategorii klas IV – VI szkół podstawowych nominację otrzymali:

– Natalia CIUŁEK – SP Lubczyno
– Natalia FRYDRYCH – SP Deszczno
– Bogna DULIBAN – SP 2 Kostrzyn nad Odrą

wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Małgorzata CABAN – SP Lubczyno
Magdalena NOWAK – SP Kamień Wielki
Hanna STEFAŃSKA – SP 4 Kostrzyn nad Odrą
Weronika BILIŃSKA – SP 4 Kostrzyn nad Odrą
Maja GŁUSZKO – SP 4 Kostrzyn nad Odrą

 

laureaci i wyróżnieni w kategorii klas IV – VI

 

W kategorii szkół gimnazjalnych nominację otrzymali:

– Alicja PIEKSZA – Gimnazjum Bogdaniec
– Katarzyna ARASZCZUK – Gimnazjum nr 1 Kostrzyn nad Odrą
– Agnieszka KACZMAREK – Gimnazjum nr 1 w Kostrzynie nad Odrą

wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Julia PAMPUCHOWICZ – Ściechów
Katarzyna SOBICZEWSKA – Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie and Odrą
Magdalena KUGLER – Kłodawa
Kinga WRZESIŃSKA – Gimnazjum Bogdaniec
Hubert SZABOWICZ – Kłodawa
Jakub WESOŁOWSKI – Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie nad Odrą

 

laureaci i wyróżnieni w kategorii szkół gimnazjalnych


Tagi

Brak tagów

Komentarze