Wróć do listy wydarzeń  

Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatu gorzowskiego

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zakończyły się przesłuchania uczestników eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Anna Żytkowiak, Włodziemierz Szypuła oraz Anna Zadłużna – przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry wysłuchało kilkudziesięciu recytatorów reprezentujących poszczególne gminy powiatu gorzowskiego.
Najlepsi otrzymali tytuły laureatów wraz z nominacjami do finałowych przesłuchań LKR, które odbędą się w w dniach 15 – 16 maja w Kargowej.

                  Image
                 

Wyniki eliminacji powiatowych LKR poniżej

Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zakończyły się przesłuchania uczestników eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Anna Żytkowiak, Włodziemierz Szypuła oraz Anna Zadłużna – przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry wysłuchało kilkudziesięciu recytatorów reprezentujących poszczególne gminy powiatu gorzowskiego.
Najlepsi otrzymali tytuły laureatów wraz z nominacjami do finałowych przesłuchań LKR, które odbędą się w w dniach 15 – 16 maja w Kargowej.

Wyniki eliminacji powiatowych LKR poniżej


Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
– Kostrzyńskie Centrum Kultury 9 kwietnia 2014

Kategoria wiekowa – klasy I – III szkół podstwowych

Laureaci, nominowani do finału LKR:
– Iga Niekrewicz – Lubiszyn
– Marta Listowska – Jenin
– Alicja Józefczyn – Witnica
Wyróżnienieni:
– Konrad Kobos – Witnica
– Emilia Retfińska – Kostrzyn SP 2
– Julia Rosiak – Witnica
– Julia Syryjska – Giro
– Wiktoria Cyganiak – Lubczyn

 

Kategoria wiekowa – klasy IV – VI szkół podstawowych

Laureaci, nominowani do finału LKR
– Hubert Konieczny – Kostrzyn SP2
– Kornelia Kucharska – Witnica
– Wiktoria Lauer – Jenin
Wyróżnieni:
– Kajetan Januszkiewicz – Kostrzyn SP 4
– Anna Wiśniewska – Kostrzyn SP 2
– Julia Czerwczak – Deszczno
– Barbara Tatarewicz – Kostrzyn – SP 4
– Kornelia Pampuchowicz – Lubiszyn

 

Kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne

Laureaci, nominowani do finału LKR:

– Jakub Graniczny – Witnica
– Weronika Bilińska – Kostrzyn Gimnazjum nr 2
– Oktawia Biegalska – Kostrzyn Gimnazjum nr 2
Wyróżnieni:
– Oliwia Przybył – Deszczno
– Izabela Górka – Kostrzyn Gimnazjum nr 2
– Karolina Plust – Bogdaniec

Tagi

Brak tagów

Komentarze