Wróć do listy wydarzeń  

„Nieumiarkowania” – koncert Błażeja Króla

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert promujący nową solową płytę Króla pod tytułem ,„Nieumiarkowania”, która ukazała się we wrześniu 2019.

KRÓL wystąpi w składzie:
Błażej Król (śpiew, gitara)
Iwona Król (instrumenty klawiszowe, wokale)
Thomas Fietz (perkusja, elektronika)
Jan Migdal (bas).

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie” (2018). Za płytę „Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka. Laureat „Paszportu Polityki 2020” w kategorii Muzyka Popularna.

 

 

 

 

 

„Nieumiarkowania”
koncert Błażeja Króla
25 stycznia, godz. 19.00
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3
Bilety w cenie: 40 zł do nabycia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane).

Tagi

Brak tagów

Komentarze