Wróć do listy wydarzeń  

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2019

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Uniwersytet Zielonogórski (aula) - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Szanowni Państwo!

Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” po raz jedenasty zaprosili młodych wokalistów do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA.

136 młodych wykonawców przysłało do nas swoje zgłoszenie. Rada Artystyczna której przewodniczył Aleksander Maliszewski kompozytor, dyrygent, do udziału w koncercie konkursowym zaprosiła 28 młodych wokalistów oraz laureatów festiwali Rozdźwięki w Izabelinie i Kutnie.

Osobom zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy, pozostałym bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie i zapraszamy za rok!

W koncertach konkursowych i koncercie galowym wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa pod kierownictwem Krzysztofa Mrozińskiego.

Koncerty konkursowe – 24 maja, dzień później 25 maja – koncert galowy, podczas którego zobaczymy i usłyszymy laureatów festiwalu. Koncerty odbędą się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Gwiazdą koncertu galowego będzie zespół LeMON.

Agata Miedzińska
Dyrektor Festiwalu FUMA

 

Więcej o wykonawcach i Festiwalu TUTAJ

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze