Wróć do listy wydarzeń  

Powiatowe eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zakończyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, które tradycyjnie odbyły się w Kostrzyńskim Centrum Kultury. Na scenie zaprezentowało się 37 recytatorów, reprezentujacych: Kostrzyn nad Odrą, Witnicę, Bogdaniec, Lubiszyn i Deszczno.
Jury w składzie: Anna Zadłużna (RCAK Zielona Góra), Anna Żytkowiak i Włodzimierz Szypuła po wysłuchaniu wszystkich prezentacji wybrało laureatów, nominowanych na przegląd finałowy LKR, który odbędzie się w 9 – 10 maja w Kargowej, a także przyznała wyróżnienia i nagrody książkowe.

Wyniki, wykaz nominowanych i wyróżnionych poniżej

                              Image

Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zakończyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, które tradycyjnie odbyły się w Kostrzyńskim Centrum Kultury. Na scenie zaprezentowało się 37 recytatorów, reprezentujacych: Kostrzyn nad Odrą, Witnicę, Bogdaniec, Lubiszyn i Deszczno.
Jury w składzie: Anna Zadłużna (RCAK Zielona Góra), Anna Żytkowiak i Włodzimierz Szypuła po wysłuchaniu wszystkich prezentacji wybrało laureatów, nominowanych na przegląd finałowy LKR, który odbędzie się w 9 – 10 maja w Kargowej, a także przyznała wyróżnienia i nagrody książkowe.

Wyniki, wykaz nominowanych i wyróżnionych poniżej


Lista nominowanych do przeglądu finałowego LKR oraz wyróżnionych


Kategoria wiekowa – klasy I – III szkół podstawowych

Nominowani do finału LKR:

– Anna Ambroziak – Witnica
– Emilia Retwińska – Kostrzyn nad Odrą
– Marcel Czaplicki – Bogdaniec

Wyróżnieni:

– Kornelia Kucharska – Witnica
– Kornelia Piątek – Kostrzyn nad Odrą
– Kamila Arcab – Bogdaniec

Kategoria wiekowa – klasy IV – VI szkół podstawowych

Nominowani do finału LKR

– Natalia Kamińska – Bogdaniec
– Oliwia Gawlik – Kostrzyn nad Odrą
– Malwina Sytek – Kostrzyn nad Odrą

Wyróżnieni:

– Joanna Czerwczak – Deszczno
– Marta Wąsowicz – Witnica
– Hubert Konieczny – Kostrzyn nad Odrą

Kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne

Nominowani do finału LKR:

– Bogna Duliban – Kostrzyn nad Odrą
– Weronika Bilińska – Kostrzyn nad Odrą
– Oktawia Biegalska – Kostrzyn nad Odrą

Wyróżnieni:

– Wiktoria Antczak – Bogdaniec
– Jakub Graniczny – Witnica
– Magda Wojciechowska – Deszczno

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze