Wróć do listy wydarzeń  

Pozytyvka z Berlina x Michal Zietara

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Klub MagnetOffOn - Gorzów Wielkopolski, ul. Jagiełły 11 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Stowarzyszenie Pozytyvka zaprasza 30 marca ponownie do klubu MagnetOffOn. Tym razem postanowili trochę zwolnić tempo i wraz z wiosenną pogodą na zewnątrz rozgrzać Was na parkiecie w gorących, melodyjnych klimatach muzyki House. Postawili na „imprezowego zwierza” o polskich korzeniach, prosto z berlińskich parkietów.

Michal Zietara to rezydent berlińskiego klubu Salon – Zur wilden Renate, założyciel wytwórni One step back ahead. Muzycznie ściśle związany z wytwórnią Pets Recordings należącą do polskiego duetu catz n dogz. Jest gwarancją najlepszej selekcji muzyki House prosto z Berlina. Nasz gość to człowiek instytucja, który zna najlepsze miejscówki i berlińską scenę jak własną kieszeń. To nie tylko rezydent wielu klubów, ale prężnie działający animator tamtejszego życia nocnego. Prywatnie miłośnik płyt winylowych o barwnej osobowości, który swoim pozytywnym nastawieniem do życia nakręci nie jednego bywalca parkietów.

Pozytyvka z Berlina to nowy projekt cyklu imprez, podczas których prezentowani będą DJe bądź producenci o różnych stylach muzycznych prosto z niekwestionowanej stolicy światowego clubbingu. O tym, czy ten format ma rację bytu, zadecydujecie Wy!
Stowarzyszenie Pozytyvka ma już w zanadrzu kilka asów w rękawie, więc bez wątpliwości Wasza obecność będzie dla nich oczywistym sygnałem, że warto to kontynuować!

30 marca 2019, godzina 21:00, Klub MagnetOffOn, ul. Jagiełły 11.
Bilety: 20 zł (do kupienia przed wejściem)

Zagrają:

Główna

◉ Michal Zietara [ Salon – Zur wilden Renate / Pets Recordings/ C&C Bookings ] – BERLIN

◉ mrek
◉ Gracjer
◉ Kałuski

Mała

◉ Refill
◉ Java
◉ Java Jr

Organizacja:
Stowarzyszenie Pozytyvka

Współpraca:
MCK Gorzow
C&C Bookings
MagnetOffOn

Wydarzenie na Facebooku

Tagi

Brak tagów

Komentarze