Wróć do listy wydarzeń  

Promocja drugiego numeru „LandsbergON”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Klub Kultury MCK "Jedynka" - Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 9 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

„LandsbergON”

Spotkanie z autorami oraz promocja drugiego numeru gorzowskiego magazynu fantastycznego

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian na spotkanie autorskie z twórcami drugiego numeru magazynu „LandsbergON”. Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic, oraz felietony i prace graficzne. Członkowie stowarzyszenia, wydając pierwszy gorzowski magazyn fantastyczny, promują nasze miasto, a jednocześnie dają gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Osoby, których prace ukazały się w drugim numerze będzie można poznać podczas spotkania autorskiego. O swojej twórczości opowiedzą gorzowianie: Karol Wojdyło, autor opowiadania „Pociąg grozy” i współtwórca nieregularnika „ćwierćinteligjent”, Filip Praski, autor opowiadania „Pralnia grzechów” i Tomasz Grabowski autor opowiadania „2078”.  Wydarzenie zorganizował Redaktor naczelny „LandsbergONu” Mariusz Sobkowiak, który otworzy spotkanie. Spotkanie poprowadzi Sebastian Górny.

Członkowie Stowarzyszenia zachęcają do udziału w spotkaniu, gdyż na tych, którzy pojawią się jako pierwsi czekają bezpłatne egzemplarze czasopisma. Czasopismo kolportowane jest bezpłatnie dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Stowarzyszenie NOVUM zorganizuje w tym roku jeszcze jedno spotkanie z twórcami „LandsbergONu”. Kolejne odbędzie się w Klubie Kultury „Jedynka” 28.12.2018 r. o 18:00.

Zapraszają: Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM, Miejskie Centrum Kultury

03 grudnia 2018, godz. 18:00, Klub Kultury MCK „Jedynka”, ul. Chrobrego 9.

28 grudnia 2018, godz. 18:00, Klub Kultury MCK „Jedynka”, ul. Chrobrego 9.

Wstęp wolny.

Tagi

Brak tagów

Komentarze