Wróć do listy wydarzeń  

Rock&Beer Fest 2020

usiadzwygodnie@gmail.com 0
- Sulęcin, ul. Moniuszki 1 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Rock and Beer Fest 2020 – IV edycja
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
07-08.02.2020 r.

Festiwalowy „rozkład jazdy”:
7.02 (piątek) – BIESIADA ROCKOWA! Rewolucja piwna z Browar Moczybroda – ponad 100 gatunków piwa, degustacje, piwne konkursy, piwny quiz, blind test, pokazy, wystawa fotografii.
08.02 (sobota) – Łydka Grubasa, Wiewiórka Na Drzewie, J.A.D, A l i v e .

Bilety: 50/65 zł – dostępne w Sulęciński Ośrodek Kultury!
Sprzedaż online pod linkiem: https://goout.net/pl/festiwale/rock-and-beer-fest-2020/ryogf/+qcljp/
Szczegóły: 506 070 879

***
W tym roku, podczas IV edycji wydarzenia zagrają genialni: Łydka Grubasa i Wiewiórka Na Drzewie oraz J.A.D i A l i v e .! Szykujemy dla Was sporo muzycznych (i nie tylko) niespodzianek!

Rock and Beer Fest., to największa tego typu impreza w regionie, organizowana w pomieszczeniu zamkniętym i pierwsza tak duża w noworocznym kalendarzu wydarzeń Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na czwartą odsłonę owianego legendami wydarzenia – dwa dni, dwie sceny, muzyka 100% na żywo i oczywiście Piwna Rewolucja* z ponad setką gatunków piw!

Rock and Beer to prawdziwa uczta dla koneserów dobrego rockowego grania i złocistego trunku!
*Alkohol tylko dla pełnoletnich!

Podczas IV edycji wydarzenia zagrają:

Łydka Grubasa:
Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.
Grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie trzy studyjne wydawnictwa – “Bąż Woa”, “Perpetuum Debile” i “O-dur C-ból”. Ostatnia płyta, nagrana w białostockim Hertz Studio, stanowiła przełomowy moment w historii Łydki, gwarantując grupie liczną rzeszę fanów, dziesiątki koncertów rocznie oraz setki tysięcy odtworzeń w serwisach multimedialnych. W 2011 i 2018 roku Łydka wystąpiła na festiwalu Pol’and’Rock. W roku 2019 po bardzo zaciętej walce otrzymała nagrodę Złotego Bączka, gwarantującą występ na Dużej Scenie P’n’R 2019.
Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.

Wiewiórka Na Drzewie:
Wiewiórka na Drzewie to obecnie jedyny polski przedstawiciel nurtu “Pitu pitu”, który jest poplątaniem wszelkich gatunków muzycznych. Fani rocka znajdą tu kilka przeraźliwie mocnych riffów, miłośnicy reggae odkryją jej niezwykle pozytywny przekaz i ogromne pokłady Wiewiórkowej energii, sympatycy ska słysząc skoczne dźwięki zapewne w bezruchu nie wytrzymają, a fani disco… też są już blisko 🙂

Wiewiórka Na Drzewie od lat zapewnia oprawę muzyczną podczas wielu imprez biegowych, a ich utwór Rzeźnik nie tak dawno znalazł się na piątym miejscu w rankingu najlepszych piosenek do biegania prestiżowego magazynu Runner’s World. Nagranie gliwickiego zespołu wyprzedziło w zestawieniu m.in. takie kompozycje, jak Eye Of The Tiger, Happy i Seven Nation Army.

WnD to niewątpliwie jeden z najweselszych i najbardziej pozytywnie zakręconych zespołów na kuli ziemskiej. Każdy ich występ sprawia, że chce się zobaczyć ich na żywo po raz kolejny. Doskonale wiedzą o tym Woodstockowicze, który co roku aktywnie uczestniczą w Wiewiórstock’u – organizowanej przez Wiewiórki najpiękniejszej leśnej imprezie na świecie, odbywającej się od 2008 r. podczas każdego Przystanku Woodstock.

Jedno jest pewne – nie ma takiej imprezy, której Wiewiórka nie potrafiłaby rozkręcić. Nie wierzysz? Przyjdź na najbliższy koncert i przekonaj się o tym na własnej skórze!

J.A.D:
Zespół powstał w 2015 roku, z inicjatywy Przemysława Przedwojskiego i Filipa Ruskowiaka. Oficjalnie jako kapela pod nazwą J.A.D działa od 01.09.2016 roku. Przez okresie 4 lat J.A.D występował na kilkunastu festiwalach, otrzymując wyjątkowe i pozytywne recenzje i kilkudziesięciu koncertach, gdzie zaskakiwał odbiorcę przekazem i energią koncertową. W 2017 roku,utworzono również projekty, wspierające działalność zespołu: JADOWICI i HELL OR VICTORY.Równocześnie dochodziło do zmian i przebudowy związanych z wokalną częścią zespołu, co ograniczało możliwość nagrania utworów. W marcu 2019 roku, doszło do zaskakujących a zarazem prostych rozwiązań, które przyczyniły się do obecnej formy zespołu. J.A.D „popełnił” i udostępnił następujące utwory: Adam, Dostępność, K.O.R.P.O, Wąż, Książę, Zapałka, Pionek, Czary.

A l i v e .:
To młody zespół odnajdujący się w wielu gatunkach muzycznych, kochają Rock’n’Rolla i zamierzają dać czadu na Rock’n’beer ???????? 08.02.2020!

______________________________________________________

Do tej pory na festiwalowej scenie wystąpiły takie zespoły, jak: Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Luxtorpeda, Power of Trinity, La Ninia, Penerra, Dobre Piwo, TSZD, Podróbka, Urząd Bezpieczeństwa, PÜDELSI, Emerjod, Chłopcy z Placu Broni, Atrakcyjny Kazimierz, Over The Under, Steel Drunk, Black Like Sugar, 5 RANO i inni.

Bądźcie z nami i w tym roku, podczas IV edycji wydarzenia!

Tagi

Brak tagów

Komentarze