Wróć do listy wydarzeń  

ROCKI KLOCKI – 2008-05-17

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

,,Rocki Klocki” – Kostrzyńskie Centrum Kultury – 17 maja godz. 20.00 – bilety 10 PLN

Zagrają: Plastic Surgery Failed (Gorzów), The Human Eyes (Gorzów), Busker (Niemcy)

Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

,,Rocki Klocki” – Kostrzyńskie Centrum Kultury – 17 maja godz. 20.00 – bilety 10 PLN

Zagrają: Plastic Surgery Failed (Gorzów), The Human Eyes (Gorzów), Busker (Niemcy)

Kolejny koncert z cyklu ,,Rocki Klocki”, tym razem zagrają dwie kapele z Gorzowa Wlkp. oraz goście z Niemiec. Ci ostani, to mająca już spore doświadczenie i liczne sukcesy, grający grunch rockmeni z Letschina.

 Plastic Surgery Failed: (PSF) zespół zwany niegdyś jako Electric Sheep w obecnym 4-osobowym składzie istnieje ok. półtora roku, choć sam zamysł, podstawa i kręgosłup sięga 5 lat wstecz. Jest to mieszanka kilku stylów na jednej scenie, wiąże się to z tym, że chłopaki mają różne gusta oraz inspiracje muzyczne. I tak nazywany kiedyś woolmetal to szufladkując: rock, rap, progresja, metal.... czyli nie szufladkujmy... Jedyny taki styl na Ziemi Lubuskiej, dobre bity, selektywna gitara, wyśmienity i wysmakowany bas oraz chaotyczny wokal. Być pod sceną! Sprawdzić koniecznie! The Human Eyes: 5-cio osobowy zespół z Gorzowa Wlkp, który w swojej muzyce łączy hardcore'ową energię z szybkimi thrash-metalowymi riffami. Pomimo stosunkowo niedługiego czasu istnienia (około 1,5 roku) ma na koncie występy na wielu ogólnopolskich festiwalach rockowych i kilka sukcesów (3 miejsce na Rockfestiwalu 2007 w Gorzowie Wlkp. i awans do finału w konkursie Nakielska Scena Muzyczna 2008) 

Tagi

Brak tagów

Komentarze