Wróć do listy wydarzeń  

Sorry Boys „Miłość” – Koncert przełożony

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Teatr im. Juliusza Osterwy - Gorzów Wlkp., ul. Teatralna 9 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

KOMUNIKAT OD ZESPOŁU:

„Drodzy, z powodu nagłych zdarzeń losowych jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy koncert i przełożyć go na inny termin.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Jest nam przykro, ale najszybciej jak to tylko możliwe postaramy się poinformować Was o nowej dacie koncertu. Zakupione bilety zachowują ważność – będzie też możliwość ich zwrotu w miejscu zakupu.

Do zobaczenia wkrótce!
Sorry Boys”

 

Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.

Koncerty „Miłość 2020” będą kontynuacją zeszłorocznej trasy, która swoim zasięgiem objęła 22 miasta. Podczas koncertów muzycy zaprezentują materiał z ostatniej, wydanej w maju 2019 r. płyty „Miłość”. Do najnowszych kompozycji, wśród których na pewno nie zabraknie takich hitów jak  „Absolutnie, absolutnie” czy „Jesteś Pragnieniem”, dołączą starannie dobrane utwory z poprzednich albumów i razem stworzą niepowtarzalną miłosną opowieść.

Debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje. Kolejne wydawnictwo pt. „Vulcano”, ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. W 2016 roku muzycy zaprezentowali album „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt.

Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują, grając trasy klubowe i goszcząc na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grupa pojawiła się także na zagranicznych festiwalach showcase‘owych – szczególne uznanie zdobyła podczas jednego z najważniejszych z nich tj.;  „The Great Escape” w brytyjskim Brighton. W 2017 roku Sorry Boys pojawili się na scenie głównej festiwalu Open’er oraz wzięli udział w koncertach Męskiego Grania.

Najnowszy albumu pt: „Miłość”, ukazał się 10 maja. To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.

FB: https://www.facebook.com/sorryboysmusic/

IG: https://www.instagram.com/sorryboysmusic/

YT: http://bit.ly/2obcASa

Spotify: https://spoti.fi/2YIuptd

08 lutego 2020, godz. 19:00, Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Teatralna 9.

Bilety: 60 zł (do nabycia w kasie MCK przy ul. Drzymały 26 oraz serwisie Abilet.pl)

Tagi

Brak tagów

Komentarze