Wróć do listy wydarzeń  

Spotkania z OFFTeatrem – „Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Sala Widowiskowa MCK - Gorzów Wlkp., ul. Drzymały 6 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Spotkania z OFFTeatrem – „Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”

Opowieść o Adamie Mickiewiczu, który dogaduje się z Bogiem i schodzi na padół narodowy, by ponownie spróbować swych sił jako drogowskaz duchowy Polaków. Tym razem nie zamierza być tylko Poetą! Tym razem spróbuje zdobyć serca swych rodaków jako Komik!

Czy jesteśmy gotowi na Wieszcza Reaktywację?! Jak Mickiewicz poradzi sobie z twardymi regułami showbiznesu? Jak zabrzmi jego stand-up o ziomkach z epoki romantyzmu? Czy będzie grał pod publikę, czy wzniesie się ponad nią?

Godzinny monodram o wieszczu narodowym – lekki, śmieszny, acz nieco też ckliwy i ze szczyptą rozdzierania duszy w stylu nowoczesno-romantycznym. Podobno mądry.

Grany z powodzeniem w klubach, teatrach, festiwalach tak kabaretowych, jak i teatralnych, a także w przepięknym Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie.

Tekst, reżyseria i wykonanie – Wojciech Tremiszewski, aktor, reżyser, improwizator. Członek niegdysiejszego Kabaretu Limo, Warren ze „SPADKOBIERCÓW”, improwizował/uje w W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, W Trzech Osobach, Sam Termos. Dyrektor artystyczny Gdańskiego Festiwalu Improwizacji „Podaj Wiosło”.

10 stycznia 2020, godz. 19:00, Sala Widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26.
Wstęp wolny.

Spotkania z OFFTeatrem – “Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”

Tagi

Brak tagów

Komentarze