Wróć do listy wydarzeń  

Stolica Polskiego Kabaretu
Zielona Góra 2019

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Amfiteatr im. Anny German w Zielonej Górze - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

23 czerwca po raz kolejny ustanowimy Zieloną Górę stolicą polskiego kabaretu. To tutaj w kolebce humoru i mekce artystów powstanie widowisko, które rozsławi Zieloną Górę w całej Polsce.
Tym razem poznamy Zieloną Górę z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do stolicy – słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry zaczynając już od Średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla.

W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret Skeczów Męczących.
Zielonogórskie kabarety połączą siły, aby we wspólnych skeczach i scenkach bawić i śmieszyć widzów w Amfiteatrze i przed telewizorami. Do tego kabarety znane i lubiane w całej Polsce oraz soliści, którzy w pojedynkę potrafią rozbawić najbardziej wymagającego widza. Będzie więc premierowo i niepowtarzalnie. Skecze, których jeszcze nie widzieliście, postacie, które uwielbiacie i atmosfera roześmianego zielonogórskiego amfiteatru.
Skład tego wyjątkowego widowiska został dobrany tak, aby zadowolić każdego. Wśród występujących kabaretów znajdą się te bardziej doświadczone, ze szczytu estradowych rankingów, energetyczni, młodzi wyjadacze rozbawiania i niepodważalne gwiazdy monologów.

Zielona Góra staje się stolicą! Nie przegap tego wydarzenia i bądź wśród najbardziej roześmianych Polaków 23 czerwca w Amfiteatrze im. Anny German.

 

 

 

23 czerwca, godz. 19.45, Amfiteatr im. Anny German
Bilety w cenie: 50 zł (sektor A) i 30 zł (pozostałe sektory) do nabycia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane).

Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.

Tagi

Brak tagów

Komentarze