Wróć do listy wydarzeń  

Studio Piosenki ERATO
„Dobrego dnia” ON-LINE

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę
Majówkowy prezent od Zielonogórskiego Ośrodka Kultury!
 
Studio Piosenki Erato, na trudny czas kwarantanny, przygotowało piosenkę na dobry dzień albo i weekend, bo majówka się właśnie rozpoczęła. Uśmiechajmy się jak najwięcej i życzmy sobie „Dobrego Dnia”. Utwór znajduje się m.in. na profilu FB Zielonogórskiego Ośrodka Kultury TUTAJ .
Piosenka DOBREGO DNIA – (muz. Krzysztof Mroziński, sł. Ewa Andrzejewska) pochodzi z płyty MAŚ2019 wydanej przez Fundację Młodzi Artyści.
Zaśpiewały wokalistki STUDIA PIOSENKI ERATO Zielonogórskiego Ośrodka Kultury w składzie:
Alicja Dawidowicz
Kaja Frankiewicz
Patrycja Greczyło
Dominika Hoffman
Maja Kowalska
Wiktoria Ładysz
Kalina Marusiak
Roksana Niezgoda
Martyna Stekiel
Kinga Struzik
Aleksandra Szczepańska
 
Studio piosenki ERATO powstało w 1998 roku w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Od początku kierownikiem artystycznym grupy jest Krzysztof Mroziński. W studio śpiewa młodzież zielonogórskich szkół oraz uczelni. Zespół posiada w repertuarze kilka programów muzycznych: „Apetyt na poezję” , „O! Polskie piosenki” „Ale KINO!” „OSKARY raz jeszcze”, „Wierzę w sny”, „Cztery pory roku według Erato”, „12 sióstr”, „Polskie przeboje lat 60-tych według ERATO”.
Studio Piosenki wykonuje też kompozycje Krzysztofa Mrozińskiego zdobywając nagrody na wielu festiwalach w całej Polsce, m.in na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku czy naszym zielonogórskim festiwalu FUMA.
Wokaliści ERATO to także uczestnicy znanych programów telewizyjnych: The Voice of Poland, X-factor czy Bitwa na głosy.

 

Piosenka DOBREGO DNIA – muz. Krzysztof Mroziński, sł. Ewa Andrzejewska, z płyty MAŚ 2019 

Tagi

Brak tagów

Komentarze