Wróć do listy wydarzeń  

Styczniowe kino w Zborze

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Sulechowski Dom Kultury - Sulechów, Aleja Wielkopolska 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zapraszamy na kolejne seanse filmowe. Bilety jak zawsze dostępne w kasie Zboru lub na www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy. 

 

Godziny seansów:

14.00 – „Paddington 2”

16.00 – „Fernando”

18.00 -„Paddington 2”

20.00 – „Narzeczony na niby”

 

„Fernando”

Reż. Carlos Saldanha

Prod. USA 2017, 106 min

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi…

 

„Paddington 2”

Reż. Paul King

Wyk. Hugh Bonneville, Hugh Grant, Sally Hawkins, Julie Walters

Prod.  Wielka Brytania/Francja 2017, 103 min

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

 

„Narzeczony na niby”

Reż. Bartosz Prokopowicz

Wyk. Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak

Prod. Polska 2018

Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Tagi

Brak tagów

Komentarze