Wróć do listy wydarzeń  

W kobiecym kręgu – Etykietka i ocena… rzecz o ocenianiu i doświadczaniu oceny

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury - Gorzów Wlkp., ul Drzymały (Park Siemiradzkiego) / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

W kobiecym kręgu – Etykietka i ocena… rzecz o ocenianiu i doświadczaniu oceny

Zapraszamy na kolejne spotkanie „W kobiecym kręgu” . Tym razem porozmawiamy o tym, z jakiego powodu etykietujemy i oceniamy innych. Uczestniczki dowiedzą się, jak to wpływa na nas samych. Będzie też drugie oblicze i druga perspektywa – jak sobie radzić, gdy oceniają nas inni. Podejmiecie pierwsze kroki w strategii wyzwalania się z oceniania i nie poddawania się ocenianiu. Twój świat bez ciągłego oceniania stanie się bardziej klarowny harmonijny.

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – dyplomowany coach. Zajmuje się coachingiem stylu życia i osiąganiem wewnętrznej harmonii, w ujęciu głębokich wewnętrznych procesów. Zagadnienia, z którymi pracuje to: autentyczność, wewnętrzna spójność i harmonia, a potem wypracowywanie strategii dobrego życia oraz wdrożenie jej, osobistej marki, zgodnego z sobą stylu życia. To coach od dobrego życia w różnych jego aspektach oraz wewnętrznej harmonii.

22 listopada 2018, godz. 17:00, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego)

Rezerwacja miejsc obowiązkowa: tel. 502 576 508 (Małgorzata Chołuj), e-mail: gocho.coach@gmail.com

Koszt: 15 zł.

Chęć udziału w warsztatach proszę zgłaszać telefonicznie, liczba miejsc ograniczona. Czas trwania warsztatu to 3 godziny.

Tagi

Brak tagów

Komentarze