Wróć do listy wydarzeń  

W Kobiecym Kręgu – „Styl skrojony na miarę…”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Klub Kultury MCK "Zodiak" - Gorzów Wielkopolski, ul. Słoneczna 62a / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

W Kobiecym Kręgu – „Styl skrojony na miarę, czyli jak zostać kreatorem swojego osobistego stylu…”

Kim jesteś? Kobietą gotową na zmianę. Istotą niepowtarzalną i unikatową. Potrzebujesz czegoś wyjątkowego, tylko dla siebie. Tej jednej rzeczy… to opowieść dla ciebie

Nie lubisz swojej garderoby, nie przepadasz za robieniem zakupów, bo nigdy nie jesteś usatysfakcjonowana tym, z czym wracasz.

Denerwuje Cię dobieranie ciuchów. Momentami czujesz się zagubiona, a nawet sfrustrowana. Jak to połączyć? Jaki kolor będzie dobry? Czy to fason dla mnie? A biżuteria, makijaż, dodatki…? To nie są radosne chwile.

Przyglądasz się z zazdrością innym kobietom i myślisz „Gdyby tak wyglądać…”, ale za chwilę pojawia się myśl: „Ok, ona wygląda świetnie, ale to przecież nie dla mnie :(„

Nawet jeśli już uda się i Twoja garderoba jest ok, nie jesteś zadowolona. Coś zawsze jest nie tak. Przebierasz się lub starasz zniknąć w tłumie.

Gdyby przyjrzeć się temu bliżej… O co chodzi…?

Opowieść, która mieszka w Tobie nie jest tą, którą opowiada Twoja zewnętrzność.

Rozdarcie w sercu, żal, tęsknota za… czymś.

Kiełkujące ziarenko zmiany.

Jeśli czujesz się jak Kopciuszek, a chcesz być Królewną, pora dynię zmienić w karocę i wyruszyć na bal… bal z życiem, ze swoim autentycznym ja, bo tam właśnie mieszka początek – w Tobie, tam kryje się Twój niepowtarzalny, unikatowy styl osobisty – ta jedna rzecz, której potrzebujesz od zaraz.

Możesz być jaką zechcesz, gdy będziesz wiedziała, jaką chcesz być.

Zapraszam Cię na warsztat, to pierwszy krok, zrób go. Spotkaj się ze swoim stylem…

 

Wartość, którą uczestniczki wynoszą z warsztatu:

Uczestniczki warsztatu dowiedzą się, co buduje styl osobisty i poznają podstawowe zasady budowania wizerunku. Będą wiedziały, na czym polega spójność stylu. Dzięki warsztatowi potrafią nazwać i wyznaczyć elementy, które budują ich osobisty styl. Nauczą się czym jest i stworzą początek „Mapy stylu”. Przemieszczą się od „stylowego” tu i teraz ku nowemu – wyznaczą ten najważniejszy pierwszy krok. Uświadomią sobie, jakie możliwości daje wypracowanie niepowtarzalnego osobistego stylu. Odnajdą swoje atuty, które wykorzystają do tworzenia własnego stylu. Nazwą, co chcą „opowiedzieć” swoim wizerunkiem. Otrzymają możliwość nieodpłatnej indywidualnej konsultacji.

 

Prowadzenie: Małgorzata Chołuj – dyplomowany coach. Zajmuje się coachingiem stylu życia i osiąganiem wewnętrznej harmonii, w ujęciu głębokich wewnętrznych procesów. Zagadnienia, z którymi pracuje to: autentyczność, wewnętrzna spójność i harmonia, a potem wypracowywanie strategii dobrego życia oraz wdrożenie jej, osobistej marki, zgodnego z sobą stylu życia. Jest coachem od dobrego życia w różnych jego aspektach oraz wewnętrznej harmonii.

 

Obowiązuje rezerwacja miejsc: e-mail: gocho.coach@gmail.com, tel. 502576508

24 kwietnia 2019, godz. 17:00, Klub Kultury MCK Zodiak, ul. Słoneczna 62a.

Koszt warsztatu: 15 zł.

Tagi

Brak tagów

Komentarze