Wróć do listy wydarzeń  

„W samo południe z Unią Europejską”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

1 maja 2019 r. świętujemy 15-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przez te wszystkie lata, dzięki współpracy, wymianie doświadczeń, środkom europejskim oraz zaangażowaniu lokalnych społeczności wokół europejskich wartości, nasz kraj przeszedł niesamowitą metamorfozę.
#DziękUEmy

1 maja 2019 r. w Zielonej Górze świętujemy w samo południe! O godz. 12:00 zapraszamy mieszkańców na plac przed Zielonogórską Filharmonią. Z okazji jubileuszu 15-lecia odbędzie się uroczysty koncert Orkiestry Dętej Zastal, po którym na znak jedności wspólnie wypuścimy balony. W ramach akcji „W samo południe z Unią Europejską” przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

Z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej zapraszamy Państwa na wyjątkową wystawę „Ojcowie Założyciele UE” (wystawa eksponowana przy Ratuszu), która przypomina, iż Unia Europejska powstała z różnych dążeń i z różnych potrzeb, że jest tworem dynamicznym, strukturą stale się rozwijającą.

Udział w uroczystych obchodach weźmie udział Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze oraz Zespół Szkół Specjalnych w Zielonej Górze. Będzie można skusić się na wyśmienite ciasto europejskie czy też francuskie naleśniki z europejskimi dodatkami. Podczas uroczystości robisz nowoczesny tatuaż wykonany przez profesjonalistów albo unikalną fryzurę w stylu europejskim.

Wspólnie świętujemy na placu przed Zielonogórską Filharmonią od godz.
12:00 do godz. 14:00.

Od 15 lat tworzymy wspólną przyszłość
#DziękUEmy

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze