Wróć do listy wydarzeń  

Warsztat gry na bębnach djembe w Sulęcinie – 23.03.2019 r.

usiadzwygodnie@gmail.com 6 marca 2019 0
- / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą na bębnach i instrumentach etnicznych na cykliczny warsztat nauki gry na zachodnioafrykańskich bębnach typu djembe. Jeśli masz ochotę zrelaksować się i poznać techniki gry na tym wspaniałym instrumencie to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Warsztat poprowadzi Przemek Kubski z Wytwórni Rytmu.

Dzięki naszemu muzycznemu jak i instruktorskiemu doświadczeniu poziom zostania kompleksowo dopasowany dla każLdego uczestnika. Warsztat jest dedykowany dla osób początkujących i tych którzy nie mieli nigdy do czynienia z tym instrumentem, ale również dla bardziej zaawansowanych graczy.

Na warsztatcie będziemy poznawać tradycyjne rytmy z Gwinei, Mali, Senegalu. Dokładnie z tych krajów z których ten instrument pochodzi oraz nauczymy się technik gry na djembe,

Wytwórnia Rytmu zapewnia dostęp do profesjonalnych bębnów djembe z których będzie możliwość korzystania podczas warsztatu. Jeśli ktoś dysponuje własnym bębnem może oczywiście go ze sobą zabrać. Ilość miejsc ograniczona ze względu na ilość dostepnych instrumentów

Koszt:
100 zł. 4 godziny warsztatu za osobę

Warunkiem dokonania rezerwacji w warsztacie jest przelanie powyższej kwoty w wysokości 100 zł. maksymalnie do 21 Marca na podany poniżej numer rachunku w tytule przelewu podając „Imię i Nazwisko warsztaty djembe Sulęcin” Na przykład „Jan Kowalski warsztaty djembe Sulęcin”

Numer rachunku
Przemysław Kubski
95 1750 0012 0000 0000 2899 6349

Warunkiem odbycia się warsztatu jest uzbieranie przynajmniej 10 osobowej grupy.

Jeśli uczestnik nie dotrze na warsztat z własnych powodów przedpłata nie podlega zwrotowi

Informacje i zapisy bezpośrednio:
Wytwórnia Rytmu Przemek (Przembas) Kubski
+48 607153567
wytworniarytmu@gmail.com

https://www.facebook.com/WytworniaRytmu/?fref=ts
KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „WEZMĘ UDZIAL” W WYDARZENIU NIE OZNACZA GWARANCJI MIEJSCA

ZAPRASZAMY!!!

O prowadzącym: Przemek Kubski (pseudonim artystyczny Przembas)
już od najmłodszych lat interesował się muzyką i czuł rytm. Swoje pierwsze próby uderzania w bęben były jeszcze w dzieciństwie kiedy to za bęben robił stary odkurzacz.

Na poważnie jednak przygoda z profesjonalnymi bębnami afrykańskimi rozpoczęła się w 2006 roku kiedy to po raz pierwszy mial przyjemność uczestniczyć na warsztatach djembe jak i dundun na etnofestiwalu w Malborku prowadzonych przez jednego z najbardziej znanych polskich „djembefola” Wojtka Pęczka lidera zespołu City Bum Bum w Łodzi. I tak się zaczęło. Przemek (Przembas) Kubski to właśnie wychowanek Zachodnioafrykańskiej Szkoły Rytmu City Bum Bum w Łodzi prowadzonej przez Wojtka Pęczka w której zaczynał swoją bębniarską karierę.
Swoją umiejętność gry i doświadczenie zawdzięcza także takim gwiazdom muzyki afrykańskiej jak: Babara Bangoura, Seckou Keita, Namory Keita, Adama Bilorou Dembele jak i wiele innych. Od kilku lat prowadzi warsztaty gry na djembe i dundun zarówno w kraju jak i na świecie, oraz bierze udział w różnego rodzaju imprezach z tym związanych. Od 2013 jest także członkiem zespołu „La BaNdA” oraz współpracuje ściśle z różnymi muzykami.W 2017 brał udział w mistrzowskich warsztatach Djembe Advanced Masterclass w Alentejo w Portugalii pod nadzorem Sana Camara jendego ze światowej klasy Master Djemebfole.

Tagi

bębnograniedjembeSulęcinwarsztatywytwórnia rytmu

Komentarze