Wróć do listy wydarzeń  

Warsztaty kuglarskie z grupą Burning Hearts

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Sala Widowiskowa MCK - Gorzów Wlkp., ul. Drzymały 26 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Miejskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na organizowane przez grupę Burning Hearts warsztaty kuglarskie, na których dzieci i młodzież mogą nauczyć się sztuki kuglarskiej z użyciem takich sprzętów jak poi (kostki lub kulki) czy kije.

Burning Hearts jest grupą zajmującą się pokazami ognia. Bardzo często można ich spotkać na treningach pod gorzowską Dominantą. Za sobą mają występy na takich imprezach jak Moto Racing Show, Kłodawska Majówka, Dożynki Gminne w Chwalęcicach czy gorzowskie Święto Aniołów na Bożonarodzeniowym Jarmarku. Można było ich również zobaczyć podczas Koniec Lata Party 2017, gdzie także uczyli kuglarstwa.

Podczas warsztatów kuglarze nauczać będą podstawowych trików na wyżej wspomnianych sprzętach, a dla osób wykazujących większe predyspozycje z pewnością znajdą się trudniejsze zadania. Rodziców uspokajamy: wszystko odbywać się będzie na treningowym sprzęcie, bez użycia ognia. Na koniec warsztatów przewidziany jest jednak pokaz w wykonaniu prowadzących.

Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież szkolną w wieku 10-18 lat, ale pamiętajcie, że kuglarzem może być osoba w każdym wieku!

Zajęcia odbywać się będą w Sali Widowiskowej MCK w następujących terminach:

13.02 (wtorek), 15.02 (czwartek), 16.02 (piątek), 22.02 (czwartek), 23.02 (piątek) w godzinach 10:00 – 14:00

17.02 i 24.02 (soboty) w godzinach 14:00 – 16:00

Fot.: Burning Hearts (więcej zdjęć na Instragramie i Facebooku)

Tagi

Brak tagów

Komentarze