Wróć do listy artykułów   

„Zakochany Sulechów 2.0”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Święto Zakochanych nadchodzi wielkimi krokami – wiecie już, jak je spędzić? Jeśli szukacie pomysłu – zapraszamy do Sulechowa !

Podobnie, jak w zeszłym roku Sulechowski Dom Kultury organizuje specjalny happening fotograficzny.Zasady naszego konkursowego happeningu są dziecinnie proste.

Wystarczy 14 lutego między 12.00 a 17.00 wybrać się ze swoją druga połówką do zaułka przy dawnym Zborze w Sulechowie i zrobić sobie wspólne zdjęcie z ogromną makietą serca. Następnie umieścić zrobione foto na wydarzeniu na Facebook’u https://www.facebook.com/events/368298056874080/.

Dodatkowo w zaułku pojawi się ścianka, na której będzie można wpisać swoje miłosne wyznanie : )

Wśród osób, które zamieszczą swoje zdjęcia rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Jakie?

Trzy podwójne zaproszenia na „Wolne Fikanie” do Parku Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze, zestaw zmysłowej bielizny ufundowany przez Sklep KAPRYS Iwona Kostańska, bon na sesje zdjęciową ufundowaną przez Zakład Fotograficzny KOZUBAL, zaproszenia na dowolny zabieg w Salonie Fryzjerskim ” Studio Aneta”, bon na zabieg na paznokcie w Studiu Paznokci Pauliny Borek, bon o wart. 50 zł do zrealizowania w Hurtowni Pończoszniczej „Agnieszka” oraz romantyczny przejazd Fiatem 125p od Tomasza Bieniasa.

Pierwsza z przygotowanych przez nas nagród do wygrania „na gorąco”
dla DWÓCH PIERWSZYCH PAR – uczestników naszej walentynkowej zabawy – wejściówki na występ KABARETU NOWAKi 14 lutego

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

wal2017

 

Clipboard01 Clipboard02 Clipboard03